Ardell STUDIO EFFECTS Demi Wispies Paski Rzęsy Na Pasku

Indeks: 51015023

Producent:

18,99 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Ardell Studio Effects Demi Wispies Rzęsy Na Pasku

Ardell Studio Effects Demi Wispies, gęste i długie rzęsy z niesamowitym efektem. Bardzo naturalny wygląd włosków wraz odpowiednią ich gęstością mocno podkreśla linię rzęs i  sprawia,że produkt  może być stosowany  zarówno na co dzień , do makijażu wieczorowego czy makijażu z kreską, smoky eye . Pasek na którym są przymocowane jest dyskretny i niewidoczny .Rzęsy są lekko podkręcone, dłuższe od zewnętrznej strony przez co nadają oku migdałowaty kształt powiększając je.  Wykonane są w 100 % ze sterylizowanych naturalnych ludzkich włosów .

Rezultat:

Grube, gęste i cudownie podkręcone rzęsy o jakich zawsze marzyłaś! Stwórz niepowtarzalny makeup z gęstymi i rewolucyjnie długimi rzęsami. Porzuć niedoskonałe odżywki i tusze, wyczaruj fantastyczny look w zaledwie kilka minut! Rzęsy łatwo nałożysz i zdejmiesz. Wysoka elastyczność i doskonałe wyprofilowanie sprawiają, że produkt nie uwiera i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Rzęsy są wielokrotnego użytku, wiec możesz nakładać je kiedy tylko masz na to ochotę. Produkt wykonany jest w całości ze sterylizowanych naturalnych ludzkich włosów.

Sposób użycia:

Przed aplikacją, dokładnie oczyść powieki i rzęsy. Nałóż na plaster odrobinę kleju do rzęs, a następnie przyklej rzęsy do powieki. Nie pocieraj, pozwól produktowi wyschnąć naturalnie.