Ardell Deluxe Pack 110 BLACK Zestaw+Klej Aplikator

Indeks: 51014998

Producent:

30,99 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Ardell Deluxe Pack 110 BLACK Zestaw + Klej, Aplikator

Ardell Deluxe Pack 110 Black to zestaw startowy, który pozwoli Ci uzyskać znakomity efekt w makijażu codziennym albo romantycznym. Dwie pary najlepiej się sprzedających sztucznych rzęs od Ardelle dostaniesz wraz z wysokiej jakości klejem oraz wygodnym aplikatorem. Nie musisz mieć wprawy, aby precyzyjnie przykleić rzęsy i uzyskać profesjonalny efekt.

Ardell 110 to znakomitej jakości rzęsy na pasku wykonane z naturalnych włosów, dzięki czemu są miękkie, wygodne, niewyczuwalne na oku. Po nałożeniu możesz użyć maskary. Ułożone na przemian dłuższe i krótsze włoski oraz niewidoczne miejsce ich naklejenia u nasady zapewniają wspaniale naturalny efekt. Otwierają oko, zagęszczają naturalne rzęsy i dodają wyrazu codziennemu makijażowi.

Sposób użycia:

Złap rzęsy podwójną końcówką aplikatora, kiedy wyjmujesz je z opakowania. Nanieś równomiernie cienką warstwę kleju na pasek u nasady, odczekaj 30 sekund i nałóż jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Różową końcówką dociśnij rzęsy do powieki, aby aplikacja była precyzyjna i trwała.