Zestaw Aceton + Cleaner Do Paznokci La Lill 2x500ml

Indeks: 48095804

Producent:

Zestaw dwóch płynów do paznokci. Aceton + Cleaner 2x500ml

Ten produkt nie występuje już w magazynie

18,90 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Zestaw Aceton + Cleaner Do Paznokci La Lill 2x500ml

Uzupełnij swój zestaw kosmetyków o niezbędne płyny do aplikacji i zdejmowania lakierożeli. Dzięki Cleanerowi odpowiednio odtłuścisz płytkę paznokcia, tym samym przygotujesz ją do dalszych etapów zabiegu hybrydowego. Z kolei Aceton kosmetyczny LaLill to jedyna możliwość bezpiecznego usunięcia hybryd z paznokci. Oba płyny są niezbędne do kompleksowego zabiegu manicure hybrydowego.

Aceton La Lill to preparat do usuwania tipsów, ozdób na paznokciach, mas akrylowych i żelowych, warstwy lakieru hybrydowego z płytki paznokcia. To najsilniejszy i najczystszy środek, bez dodatku innych składników. Skuteczny i niezbędny preparat. Super do lakierów hybrydowych.

Cleaner La Lill to preparat przeznaczony do odtłuszczania płytki paznokcia przed manicure oraz do preparatów utwardzalnych takich jak żel UV po utwardzeniu w lampie UV. Nie powoduje odbarwień paznokci, nie pozostawia białego nalotu. Nie wysusza i nie niszczy skórek i płytki paznokcia. Może być stosowany także do przecierania warstw akrylowych, gdyż nie degraduje wiązań polimerowych utwardzonej masy żelowej. Szczególnie polecany przy manicure hybrydowym. Bardzo wydajny, odpowiednie stężenie gwarantuje niezawodność i skuteczność.

Zestaw zawiera: Aceton + Cleaner
Pojemność: 1L ( 2x500ml )

Zestaw Aceton + Cleaner

Produkty powiązane