BalbCare Zestaw Do Manicure Rękawiczki

Indeks: 40485469

Producent:

Moc najwyższej jakości składników naturalnych pochodzących z tropikalnych lasów Ameryki Południowej, z których składa się emulsja BalbCare poprzez okluzje w rękawicach zapewniają niepowtarzalne odżywienie dłoni i paznokci.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

10,90 zł brutto

 • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
 • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
 • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

BalbCare Zestaw Do Manicure Rękawiczki

Para wysokiej jakości rękawic do manicure wykonanych z polietylenu zawierających 26g wyjątkowej emulsji BalbCare®, patyczek z drzewa pomarańczowego oraz jednorazowy pilniczek.

Produkt zapakowany w atmosferze chronionej w sterylne, jednorazowe opakowanie. Jedna para rękawic BalbCare® pozwala na wykonanie pełnego profesjonalnego zabiegu Manicure, bez konieczności użycia innych produktów kosmetycznych oraz bez moczenia dłoni w wodzie.

Higiena i Bezpieczeństwo - Zastosowanie jednorazowego sterylnego produktu zawierającego wszytko to co niezbędne do zabiegu manicure oraz naturalne składniki grzybobójcze zawarte w emulsji gwarantują dużo wyższy standard bezpieczeństwa i higieny podczas wykonywania zabiegu manicure.

Bez wody - Rękawice BalbCare® do Manicure eliminują w 100% potrzebę użycia wody podczas zabiegów manicure. Dzięki czemu nie musisz już korzystać z miseczek do manicure oraz jednorazowych sterylnych wkładów.

Niższy koszt zabiegu - BalbCare® eliminuję potrzebę stałego posiadania kilkunastu produktów o różnych datach ważności i uzupełniania ich zapasów. Całkowity koszt zabiegu Manicure to koszt jednej pary rękawic BalbCare® oraz Twój czas pracy.

Krótszy czas zabiegu - Rękawice BalbCare® skracają czas zabiegu eliminując potrzebę moczenia dłoni w wodzie, stosowania dodatkowych preparatów oraz usprawniając zabieg. Dzięki czemu możesz wykonać więcej zabiegów jednego dnia.

SPOSÓB UŻYCIA:

 1. Zmyj lakier z paznokci, spiłuj paznokcie, odpyl pył z dłoni i paznokci.
 2. Włóż rękawice na dłonie i upewnij się, że skórki i paznokcie pokryte są emulsją znajdującą się w rękawicach. Dlatego bardzo ważne jest aby przed włożeniem rękawic, dobrze rozprowadzić emulsję.
 3. Zmyj lakier, spiłuj paznokcie, odpyl pył z drugiej ręki, a następnie nałóż rękawice BalbCare i upewnij się,że emulsja znajduje się na skórkach i paznokciach.
 4. Weź pierwszą dłoń odsuń emulsję z paznokci i skórek (przesuń na dłonie), sprawia to, że nadmiar emulsji nie znajduje się na skórkach przez co są lepiej widoczne co ułatwia pracę radełkiem i cążkami.
 5. Radełkiem lub nożyczkami rozetnij folie przy palcach, odsłoń palce i zacznij wykonywać manicure (wytnij skórki etc.). Zobacz jak łatwo i szybko można je usunąć. Dzieje się tak dlatego, że produkt BalbCare zawiera składniki które zmiękczają i pomagają usunąć naskórek, zmniejszając czas spędzany przy ich usuwaniu.
 6. Po skończeniu pierwszej dłoni odłóż ją zostawiając rękawice na dłoni dzięki temu skóra zostanie odżywiona i nawilżona. W tym czasie wykonaj to samo z drugą dłonią: przesuń nadmiar emulsji z palców na dłonie, przerwij folię przy opuszkach palców, odsuń ją i rozpocznij usuwanie skórek z drugiej dłoni.
 7. Weź pierwszą dłoń i delikatnie zdejmij foliową rękawice jednocześnie ściągając nadmiar emulsji. Następnie rozpocznij wykonywanie masażu. Ważne: Masaż możesz wykonywać tylko i wyłącznie po zdjęciu z dłoni foliowej rękawicy! Masowanie przez foliową rękawicę może powodować podrażnienia.
 8. Korzystając z wacika przemyj acetonem płytkę paznokcia wtedy uaktywni się unikalny polimer (primer) opracowany przez Laboratorium BalbPharm, dzięki któremu lakiery do paznokci lub lakiery hybrydowe będą dłużej utrzymywały się na paznokciach.
 9. Na koniec użyj zwykłego lakieru do paznokci lub dowolnego lakieru hybrydowego w ten sam sposób jak to zwykle robisz.

Regularnie stosowanie produktów BalbCare, łagodzi negatywne skutki egzemy, nadmiernie wysuszonych stóp i dłoni. Zapobiega grzybicy, zapobiega zjawisku wrastających paznokci. Wzmacnia płytkę paznokcia, poprawia jego wygląd, reguluje krążenie krwi w dłoniach i stopach, złuszcza martwy naskórek, i wspomaga odbudowę nowego naskórka. Nawilża stopy, dłonie i paznokcie. BalbCare to kapsułka zdrowia, która zawiera wszystkie niezbędne składniki, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi paznokciami dłońmi i stopami. Unikalna kompozycja aktywnych składników, powoduje pełną regenerację paznokci. Całkowicie eliminuje użycie wody podczas zabiegów manicure i pedicure. Przyśpiesza pracę, podnosi normy bezpieczeństwa zabiegów wykonywanych w twoim salonie.

Produkty powiązane