Zestaw Pędzli do Makijażu 10 sztuk

Indeks: 33864199

Producent:

Zestaw Pędzli do Makijażu 10 sztuk

29,99 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Zestaw Pędzli do Makijażu 10 sztuk

Zestaw 10 pędzli z włosia syntetycznego, z drewnianym trzonkiem, osadzone w srebrnej skuwce to podstawa perfekcyjnego makijażu. Dzięki syntetycznemu włosiu, który jest gładki w przeciwieństwie do włosia naturalnego, pędzle te nie zatrzymują na sobie produktów kosmetycznych powodując ich mniejsze zużycie. Dodatkowo włosie takie jest łatwiejsze w utrzymaniu czystości (można je myć mydłem pod bieżącą wodą) i mniej podatne na odkształcenia. Nasze pędzle przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych wizażystek jak i dla amatorek idealnego makijażu. Makijaż przy użyciu pędzli jest ładniejszy, bardziej staranny i szybszy. Pędzle pozwalają precyzyjnie nakładać podkład, puder, korektor, róż do policzków, ułatwiają również aplikację cienia.

-Spiczasty pędzelek służy  do nakładania rozświetlacza w trudno dostępnych miejscach twarzy takich jak: okolice oczu, nosa, podbródka.

-Pędzelek typu "flat top" przeznaczony do punktowej aplikacji korektora na przebarwienia, wypryski oraz inne drobne niedoskonałości.

-Pędzelek typu "flat top" o skośnie ściętym włosiu służy do precyzyjnej aplikacji korektora na całej twarzy. Szczególnie sprawdzi się w okolicach oczu czy też nosa.

-Pędzel typu "kulka" doskonale rozprowadza na twarzy podkłady płynne i kremowe, dając równomierne krycie i gładkie wykończenie.

-Skośnie ścięty pędzelek do precyzyjnej aplikacji produktów w takich miejscach jak boki nosa czy wgłębienia w policzkach.

-Pędzelek typu "kulka" do aplikacji bazy pod cienie, bądź cieni na całej powiece. Owalne ułożenie włosia -sprawia, że sprawdza się do precyzyjnej aplikacji cieni w załamaniu i wewnętrznym kąciku oka. Ponadto umożliwia ich rozcieranie w tych miejscach.

-Spiczasty pędzel do nakładania kremowych oraz płynnych podkładów w trudno dostępnych miejscach na twarzy. Wyprofilowany kształt umożliwia równomierną aplikację oraz precyzyjne wykonanie modelowania twarzy. Pędzel ten sprawdzi się zatem przy nakładaniu korektora czy też różu na policzkach.

Ilość: 10 szt

Produkty powiązane