Palu Builder Gel Żel Budujący Cover 30ml

Indeks: 106574121

Producent:

PALU To w pełni kryjący jednofazowy żel, przeznaczony do przedłużania na formie lub tipsach naturalnej płytki paznokcia. Dzięki gęstej, samopoziomującej  konsystencji nie sprawia trudności podczas aplikacji

59,00 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Palu Builder Gel Żel Budujący Cover 30ml

PALU To w pełni kryjący jednofazowy żel, przeznaczony do przedłużania na formie lub tipsach naturalnej płytki paznokcia. Dzięki gęstej, samopoziomującej  konsystencji nie sprawia trudności podczas aplikacji.

  • kolor: cover, w pełni kryjący
  • kamufluje niedoskonałości paznokcia
  • konsystencja: gęsta
  • samopoziomujący
  • zapewnia dobrą przyczepność i trwały połysk
  • tworzy twardą powłokę, odporną na kruszenie
  • łatwa aplikacja
  • bezpieczna formuła
  • zostawia lepką warstwę dyspersyjną
  • produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego

Pojemność: 30 ml

Sposób użycia:

Delikatnie zmatowić płytkę paznokcia blokiem polerskim. W przypadku przedłużania paznokcia, pod płytkę podłożyć szablon do przedłużania. Pędzelkiem nałożyć cienką warstwę żelu i utwardzić w lampie. Następnie nałożyć kolejną warstwę żelu i zbudować pożądaną długość paznokcia, a następnie wysuszyć i utwardzić w lampie UV/LED. Po wysuszeniu należy zdjąć szablon i średnioziarnistym pilnikiem nadać kształt paznokcia. Na tak zbudowaną płytkę można następnie zaaplikować warstwę hybrydowego lakieru kolorowego i topu.

Czas Utwardzania: w zależności od mocy lampy utwardzać 30 sek. lub 60 sek

Produkty powiązane