Jolash Rzęsy Black Feather Do Przedłużania MIX

Producent:

Wysokiej jakości rzęsy w paletkach Black Feather od Jolash. Do wyboru skręty B, C, D grubość 0,10 0,12, 0,15. Mix rozmiarów 6mm-13mm

61,99 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Jolash Rzęsy Black Feather

Wysokiej jakości rzęsy w paletkach.

Najnowsza seria rzęs Black Feather zrodziła się poprzez lata pracy stylistek reprezentujących najwyższy światowy poziom w branży.

Szukając rzęs które sprostają naszym najwyższym oczekiwaniom musieliśmy przebrnąć przez wiele niedogodności oraz niuansów świata rzęsowego. Wymagania produkcyjne stawiane naszym partnerom niejednokrotnie sprawiały niesamowitą rotację osobistości biorących w tym udział. Każdy detal począwszy od etapu produkcyjnego, a na pracy odpowiedniej kadry kończąc, był starannie analizowany i korygowany. W rzęsach Black Feather nic nie dzieje się z przypadku.

Całe zaangażowanie i czas jaki włożyliśmy w powstanie rzęs Black Feather śmiało pozwala nam twierdzić że sprostają one wymaganiom nawet najbardziej szczegółowym stylistkom.

Jeśli powierzysz nam swoje zaufanie, gwarantujemy, że Cię nie zawiedziemy.

Black Feather nadają się do każdej metody w zależności od grubości, np. 0.10 możnai użyć do małych objętości 2-3D, ale już grubsze czyli 0.12 oraz 0.15 do metody 1:1

Specyfikacja do wyboru (z listy rozwijanej powyżej):

  • Skręt B, C, D
  • Grubość 0,10, 0,12, 0,15
  • Długość mix rozmiarów (6mm-13mm)

Produkty powiązane