Sunone Salon2 Lampa UV LED 75W Hybrydy Żele

Indeks: 91898920

Producent:

Profesjonalna lampa UV / LED 75W która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe oraz inne preparaty światłoutwardzalne. 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

104,90 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Sunone Salon2 Lampa UV LED 75w Hybrydy Żele

Lampa UV LED o mocy 75W do utwardzania żelów, lakierów hybrydowych i innych światłoczułych preparatów.

Nowej generacji lampa SUNONE salon2 została wyposażona w niezwykły sensor ruchu z funkcją pamięci, który zacznie działać po umiejscowieniu dłoni wewnątrz lampy. Co więcej wyjęcie dłoni z lampy zatrzymuje czas oraz pracę lampy w trybach 10s, 30s, 60s oraz 99s. Ponowne włożenie ręki wznawia czas pracy lampy.

Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza dostępne na rynku produkty światłoutwardzalne. Lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. W odróżnieniu od zwykłych lamp, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza.

Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków. Lampa bez problemu pomieści również stopę.

Wskazówki do użytkowania:

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Tryb Low Heat Mode to tryb, w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Domyślna moc lampy wynosi 75W, poprzez naciśnięcie przycisku „99s” przez 3 sekundy lampa zmniejsza swoją moc. Aby powrócić do poprzedniej mocy należy ponownie przycisnąć przycisk „99s” przez 3 sekundy. Lampa pracuje wówczas w trybie Double Power podczas użytkowania pozostałych trybów czasowych tj. 10s, 30s, 60s oraz w czasie ciągłym (120s). Możliwość wyboru mocy sprawia, że rośnie efektywność energetyczna lampy, co prowadzi do wzrostu jej żywotności.

Dodatkowym atutem panelu dolnego jest specjalnie wyznaczona strefa wskazująca miejsca, w której powinna znajdować się dłoń podczas zabiegu manicure. Celowo podniesione i wyprofilowane elementy panelu przeznaczone na kciuk i mały palec zostały ustawione w taki sposób, aby te najbardziej newralgiczne miejsca zostały maksymalnie doświetlone. Na panelu znajduje się również blokada, która zapobiega nadmiernemu wsunięciu dłoni w głąb lampy. Blokada nie tylko ułatwia pracę manikiurzystce, ale również stanowi ułatwienie dla Klientek.

Wymiary lampy: 22 x 20,5 x 10 cm.

Wkomponowany w lampę elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę.

Lampa została dodatkowo wyposażona w uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie.

Produkty powiązane