Łyżeczka Unny Do Usuwania Wągrów Zaskórników Szpic

Indeks: 107142212

Producent:

Profesjonalna łyżeczka Unny ze stali nierdzewnej  do pracy przy zaskórnikach i innych zanieczyszczeniach twarzy oraz przy kosmetycznym oczyszczaniu przy podstawie kostnej.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2,90 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Łyżeczka Unny Do Usuwania Wągrów Zaskórników Szpic

Profesjonalna łyżeczka Unny ze stali nierdzewnej służy do pracy przy zaskórnikach i innych zanieczyszczeniach oraz przy kosmetycznym oczyszczaniu twarzy przy podstawie kostnej.
Wykonana jest ze stali nierdzewnej, którą łatwo można zdezynfekować i wysterylizować - wystarczy zanurzyć ją w alkoholu.
Wskazówki:
  • Aby z niej skorzystać należy najpierw zmiękczyć skórę, czyli zastosować klasyczną parówkę lub położyć na kilka minut na twarz wilgotną i ciepłą chusteczkę, która otworzy wejścia porów
  • Zaskórniki usuwamy przykładając pętelkę tak, by znalazł się on w środku - delikatnie przyciskamy skórę, co sprawi, że zaskórnik zostanie wyciśnięty do góry
  • Szpikulec służy do nakłuwania większych zmian.
Na koniec należy potraktować twarz środkiem łagodzącym podrażnienia. Po każdym użyciu przyrząd należy zdezynfekować np. spirytusem kosmetycznym, natomiast twarz należy przemyć bezalkoholowym tonikiem.

Produkty powiązane