NeoNail Hard Top do Manicure Hybrydowego 7,2 ml

Indeks: 33863669

Producent:

NeoNail Hard Top do Manicure Hybrydowego 7,2ml

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,90 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

NeoNail Hard Top do Manicure Hybrydowego 7,2ml

TOP HARD NeoNail 7,2ml   stosowany jest jako nabłyszczacz na lakiery hybrydowe kolorowe. Jest to produkt III Generacji, a jego formuła zapewnia jeszcze lepszą trwałość, nabłyszczenie i odporność lakieru na odpryskiwanie. Szybkie nakładanie lakieru oraz utwardzenie promieniami UV oraz LED jest gwarancją trwałości i nasycenia kolorystyki. 

Stosowanie:

  1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.
  2. Nałożyć cienką warstwę Base i utwardzić w lampie UV 1- 2 min.
  3. Nałożyć warstwę lakiero-żelu i ponownie utwardzić w lampie UV 1-2 min( im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania). Czynność należy powtórzyć.
  4. Nałożyć warstwę Top dla nadania połysku. Utwardzić w lampie UV 2 min i przemyć cleanerem.
  5. W celu ściągnięcia z paznokci lakiero-żelu, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę, następnie zastosować Aceton. * w tym celu należy nanieść aceton na wacik, przykryć nim paznokieć nastepnie owinąć go wolią aluminiową lub zanurzyć paznokcie w miseczce z acetonem na ok.3-5 minut. Można stosować też klipsy do hybryd.Jeśli pozostaną resztki lakiero-żelu należy usunąć je drewnianym patyczkiem lub kopytkiem.
  6. Po wykonanym zabiegu poleca się użyć oliwki by zregenerować i nawilżyć skórki.Na pozostałych aukcjach znajdziesz bazę, top, aceton, remover, odtłuszczacz - cleaner, lampy UV i LED, oliwki, patyczki drewniane, bloki polerskie, waciki, kopytka, pilniki i inne akcesoria niezbędne do wykonania wymarzonego manicure hybrydowego.

 

Pojemność standardowa 7,2ml.

Produkty powiązane