Jolash Gold Angel XS Profesjonalna Pęseta Do Rzęs

Indeks: 93195576

Producent:

Profesjonalna pęseta do stylizacji rzęs Gold Angel XS od Jolash. Mała, poręczna, wielofunkcyjna.

114,99 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Jolash Gold Angel XS Profesjonalna Pęseta

Pierwsza pęseta do przedłużania rzęs stworzona z myślą o pracy w kąciku wewnętrznym oraz specjalnie zaprojektowana do łatwego i szybkiego tworzenia kępek na krótkich długościach od 4-8mm. Jej unikatowy krótki czubeczek ma zaledwie 3mm ale dzięki swej prezycji dotrze do nawet najgłębiej położonych rzęs. Nos klientki już nigdy nie będzie dla Ciebie przeszkodą by idealnie osadzić kępkę blisko brzegu powieki.

Pęseta XS pomimo swych małych rozmiarów poradzi sobie również z dłuższymi rzęsami i z powodzeniem możesz stworzyć na niej pełną stylizację.

Pęseta XS z serii Gold Angel do metod objętościowych oraz 1:1 została zaprojektowana z myślą o trudnościach towarzyszących pracy z krótkimi rzęsami gdzie każdy mm ma znaczenie a ścisk pęsety musi być idealny. Pęseta z łątwością tworzy kępki w metodzie bujanej, drapanej oraz przekladanej oraz tworzy kępki mega volume nawet na najcieńszych 0.03mm rzęsach.

Pęseta XS jest polecana również na mistrzostwa gdzie precyzja ma ogromne znaczenie oraz do pracy w metodzie nude, by tworzyć niewidoczne połączenia i przejścia między rzęsą naturalną a przedłużoną.

Produkty powiązane