Jolash Brow Wrap Folia Ochronna Do Laminacji Brwi

Indeks: 101963219

Producent:

BROW WRAP to cienka folia ochronna Do Laminacji Brwi wykonana z wysokiej jakości materiału, nietoksycznego, nieszkodliwego i przyjaznego dla środowiska. 

24,99 zł brutto

  • Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h! Twoje zamówienie zostanie wysłane w 24h!
  • Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru Masz 14 dni na darmowy zwrot towaru
  • Najtańsza dostawa już od 11,30 zł Najtańsza dostawa już od 11,30 zł

Więcej informacji

Jolash Brow Wrap Folia Ochronna Do Laminacji Brwi

Zapomnij o docinaniu i marnowaniu folii do laminacji brwi czy makijażu permanetnego. JoLash Lamination Wrap to idealne rozwiązanie dla każdej profesjonalnej stylistki brwi.
  • Idealnie dopasowany rozmiar folii do zabiegów oraz poręczny kartonik wyposażony w ostry nożyk ułatwią Ci prace i dodadzą profesjonalizmu Twoim zabiegom. 
  • 200 m cienkiego filmu PU pięknie zapakowane w pudełko o minimalistycznym designie. 
  • Wykorzystaj Twój nowy gadżet do zabiegów laminacji brwi podczas okluzji, znieczuleń, bądź przy zabiegach liftingu i stylizacji rzęs.
WSKAZÓWKA: Skróć czas działania removera do rzęs nakładając na niego folię BROW WRAP, dzięki temu zredukujesz opary rozpuszczanego kleju do minimum, a produkt będzie działał jeszcze szybciej.
INSTRUKCJA: W kartoniku zawarty jest nożyk, który należy umiejscowić w polu oznaczonym na opakowaniu: Attach cutter here. Następnie przełóż folię przez otwór w ściance i przeciągnij poza nożyk by odmierzyć żądaną długość folii.
Szerokość folii: 42mm
Długość w rolce: 200 metrów

Produkty powiązane